У “Київхлібі” запевняють: дефіциту не буде | Народная инициатива

Категория | В городе

У “Київхлібі” запевняють: дефіциту не буде

Публічне акціонерне товариство “Київхліб” спростувало поширену деякими ЗМІ інформацію про можливий дефіцит хлібобулочних виробів у столиці, який нібито може виникнути через реконструкцію «Хлібокомбінату №12».
Про це повідомляє прес-служба Київміськдержадміністрації.
“Мешканці столиці без хліба власного виробництва не залишаться, адже той обсяг хлібобулочних виробів, що наразі виготовляє хлібокомбінат, буде перерозподілений між іншими пекарнями підприємства”, – зазначили у “Київхлібі”.
Тут також наголосили, що ціни на хліб, у тому числі на соціальні сорти, компанія переглядати не планує, і зауважили, що саме з метою недопущення зростання цін публічне акціонерне товариство було змушене піти на концентрацію виробництва та оптимізацію витрат, які спрямовані на підвищення конкурентоспроможності продукції та поліпшення фінансово-економічного стану дочірніх підприємств.
У ПАТ «Київхліб» також додали, що після комплексної реконструкції «Хлібокомбінату №12» на його базі буде створено сучасне потужне підприємство з виробництва кондитерських та сухарно-бараночних виробів.
Окрім того, за словами керівників ПАТ «Київхліб», не відповідає дійсності й інформація, поширена деякими ЗМІ, щодо порушення соціально-економічних умов праці. Усі працівники підприємства попереджені про його реконструкцію, проведено засідання адміністрації та профспілкового комітету. Скорочення відбудеться згідно з чинним законодавством України. Відповідно до наявних вакансій працівникам будуть запропоновані робочі місця на інших дочірніх підприємствах товариства.

Comments are closed.

Немного рекламы

Опросы

Какая наибольшая социальная проблема в Киеве?

Просмотреть результаты

Loading ... Loading ...

А так же

family-doctor.com.ua – Онлайн издание для семейного врача и медсестры. А так же много полезного из материалов наших партнеров: Not found

Календарь

Август 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Рубрикатор